O nas

Stworzyliśmy zespół, który się rozumie i wspiera. Służymy pomysłami, wiedzą i narzędziami niezbędnymi do kompleksowej obsługi. Nie boimy się nowych wyzwań i chociaż umiemy niemało, ciągle się uczymy i rozwijamy. Jesteśmy nowocześni i dynamiczni, ale świadomi praw rynku stąpamy mocno po ziemi – dotrzymujemy słowa i terminów. To sprawia, że można nam ufać i powierzyć swój czas.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zrealizowaliśmy setki reklam, czołówek, animacji i filmów, stosując przeróżne środki i techniki, na miarę wymagań oraz możliwości budżetowych klientów. Jesteśmy elastyczni i potrafimy się dopasować. Nie zwlekaj, zadzwoń.

Wacław Mączyński: producent (film)

Ukończył dziennikarstwo na UAM w Poznaniu i produkcję filmową na PWSFTViT w Łodzi. Lubi cyferki, a Excela ma w małym palcu. Nigdy nic nie zgubił. Jak trzeba jest też kierowcą, operatorem, montażystą, sekretarką, dźwiękowcem, klapserem …

Krzysztof Pietrowski: producent (animacja, 3D)

Animuje, główkuje, produkuje. W wolnych chwilach szlifuje swój jednoręczny backhand. Towaroznawca z wykształcenia, ulubiony związek: glutaminian sodu.

Balbin Grubczyński: animacja

Wcale nie ma tak na imię, ale swojego nie lubi. Zamiast chodzić do szkoły jeździł na punkrockowe koncerty i siedział przy komputerze. Był już we wszystkich górach.

Ludmiła Kaczmarek: animacja

Od niedawna w zespole. Ambita i utalentowana. Rzeźby z sukcesami. Można z nią przegadać całą przerwę obiadową:).

Piotr Wojakowski: postprodukcja

Ma duszę naukowca, rozwiąże każdy problem. Łowca burz – tropi, ściga i fotografuje. Najlepiej czuje się przed komputerem. Parzy doskonałą herbatę.

Tomasz Frąszczak: montaż, korekta barwna

Ma dwa stadia życia: podróżowanie lub planowanie podróży. Potrafi jednocześnie patrzeć na cztery monitory, więcej niestety nie mieści się na biurku. Wziął kredyt żeby kupić kartę graficzną.

Aneta Makowska: animacja

Młoda i zdolna. Animacja to jej prawdziwa pasja.

Radosław Kościukiewicz: modelowanie, animacja 3D, animacja 2D

Uwielbia swoje rodzinne miasto Szczecin. Amator dojrzałych kobiet i mocnej kawy. W wolnych chwilach rzeźbi mięśnie.

Anita Trzyna: kierownik produkcji

Niby jest jedna, ale ogarnia za Trzyna(stu). Lubi tupnąć nogą i ma do tego predyspozycje, dosłownie i w przenośni – powszechnie znana jako Wielka Stopa.

Mariusz Kołodziejczyk: modelowanie, animacja 2D, animacja 3D

Wymodeluje wszystko w niespełna pół godziny. Zawsze skory do pomocy choć sam zawalony robotą po uszy.